17 травня 2024   14:20   552

Студенти ДДМА гідно виступили на Чемпіонаті Європи з екіпірувального пауерліфтингу

Студенти ДДМА Вероніка Бордюг (група ФКС-20-2) і Дмитро Вовчок (група ІСТ-21-1) гідно виступили на Чемпіонаті Європи з екіпірувального пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок, який проходив 6–10 травня у м. Хамм (Люксембург).

Про це розповіли в Академії.

Майстер спорту міжнародного класу Вероніка Бордюг у вправі присідання встановила новий рекорд України (227,5 кг) і посіла перше місце, у жимі лежачі виборола друге місце, а у становій тязі стала третьою. За сумою трьох вправ (537,5 кг – новий рекорд України) Вероніка стала бронзовою призеркою, а за результатами абсолютної першості стала найсильнішою юніоркою чемпіонату Європи.

Кандидат у майстри спорту Дмитро Вовчок у ваговій категорії понад 120 кг серед юніорів виборов дві медалі: бронзову – у присіданні (340 кг) та срібну – у жимі лежачи (237,5 кг). Із сумою триборства 835 кг наш студент посів 4-е місце.