20 травня 2024   20:21   529

Перед судом постане група осіб, яка заробила майже півмільйона гривень з наркобізнесу у прифронтовій Костянтинівці

Перед судом постане група осіб, яка заробила майже півмільйона гривень з наркобізнесу у прифронтовій Костянтинівці
Прокурорами Донецької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох громадян за фактами незаконного збуту наркотичних засобів та психотропних речовин, вчиненого організованою групою осіб.

Про це інформує Донецька обласна прокуратура

Організатору додатково інкриміновано придбання, носіння, зберігання вогнепальної зброї й боєприпасів і використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин з метою його продовження (ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 306, ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у червні 2023 року чоловік організував злочинну схему для розповсюдження метадону та солей PVP на території м. Костянтинівки. До своєї наркомережі він залучив трьох знайомих віком від 35 до 51 року. Ділки отримували «товар» від керівника, який доставляв його з Запорізької та Дніпропетровської областей. Крім того, «бізнесмен» особисто контролював процес розподілу речовин на порції та їх подальший збут. Вартість 0,25-грамових доз складала 800 грн.

Щомісяця чоловіки збували метадон та солі на суму від 50 тис. до 100 тис. грн. За понад 11 місяців вони щонайменше встигли заробити півмільйона гривень. Частину отриманих від незаконної діяльності грошей організатор перераховував на банківську картку та в подальшому використовував для придбання нових партій наркотиків.

Під час проведення санкціонованих слідчим суддею обшуків за місцями проживання фігурантів і у транспортних засобах виявлено та вилучено грошові кошти, наркотичні засоби, автомати Калашникова, мисливську рушницю, набої, ручну осколкову гранату. Обвинуваченим обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Можливість коментування матеріалів на сайті тимчасово відключена.

Останні новини: