1 червня 2024   11:15   1101

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 1 червня

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 1 червня
Покровський район, у Мар'їнській громаді обстріляні Парасковіївка, Максимільянівка і Єлизаветівка.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

У Курахівській громаді знищено 2 будинки в Іллінці; під вогнем Острівське, Степанівка і приватний сектор Курахового. У Мирнограді поранено 5 людей, пошкоджено 12 багатоповерхівок і адмінбудівлю.

Краматорський район. У Дробишевому Лиманської громади 2 людини загинули і 3 поранені; знищено 3 будинки, пошкоджено 9 житлових будинків, 2 адмінбудівлі і крамницю. У Марковому Костянтинівської громади пошкоджено 3 будинки.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 4 приватні будинки, багатоповерхівка і 2 промислові будівлі. 1 будинок пошкоджено у Сіверську, ще 1 — у Серебрянці.

Всього за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 450 людей, у тому числі 66 дітей.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: