14 червня 2024   17:07   1753

На Харківщині в бою загинув слідчий ДБР з Краматорська

На Харківщині в бою загинув слідчий ДБР з Краматорська
Під час боїв на Харківському напрямку загинув слідчий теруправління Державного бюро розслідувань в Краматорську Тарас Бойчук.

Навесні цього року йому виповнився 41 рік. У Тараса залишились двоє синів та дружина.

Про загибель колеги повідомили у пресслужбі ДБР.

Тарас Бойчук у ДБР почав працювати у 2020 році, до того мав досвід роботи в правоохоронних органах. У березні 2021 року він долучився до команди слідчих Територіального управління ДБР у Краматорську.

У лютому 2022 року Тарас Бойчук пішов добровольцем та долучився до лав 127-ї окремої бригади. Після проходження навчання його призначили до зенітно-ракетного артилерійського взводу на посаду стрільця-зенітника оператора ПЗРК. Тарас Бойчук брав участь у боях на Харківщині та у Бахмутському районі.

“Ми воюємо, аби наші діти жили у вільній та незалежній Україні” – цитують загиблого колеги.

Тарас Бойчук загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку.

“Тараса не дочекалися вдома двоє маленьких синів та дружина. Це непоправна втрата для родини захисника, його друзів та колег. Колектив ДБР висловлює глибокі співчуття близьким полеглого Воїна. Для Бюро це непоправна втрата. Він назавжди залишиться у наших серцях!” – написали колеги.
KramatorskPost
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: