19 липня 2024   19:34   925

Юна повітряна гімнастка Мирослава Шкарупа перемогла на Чемпіонаті Європи і мріє підкорити світ!

Юна повітряна гімнастка Мирослава Шкарупа перемогла на Чемпіонаті Європи і мріє підкорити світ!
Учениця ЗОШ №3 Краматорська Мирослава Шкарупа посіла перше місце на Чемпіонаті Європи з повітряної гімнастики.

Змагання пройшли в Італії.

За словами мами переможниці Інни Шкарупи, гімнастикою Мирослава розпочала займатися у 2021 році, ще в Краматорську. З початком війни родина евакуювалася до Дніпра і там Мирослава продовжила заняття повітряною гімнастикою у студії Wellery.

Як розповіла сама Мирослава, якось вона побачила виступ повітряних гімнастів і він її зачарував і запав у душу. Та так, що і самій захотілося займатися цим красивим видом спорту.

«Коли я побачила виступ спортсменів з повітряної гімнастики, то зрозуміла, що теж хочу так вміти. Зараз я займаюся у студії Wellery з тренером Валерією Черниш (на фото). Заняття тривають кожен день окрім суботи, по 3 години. Так, графік доволі напружений, але це того варто.

Я стала більш гнучкою, сильною. Взагалі, я дуже люблю займатися спортом. Хоча в мене і мало вільного часу. Окрім спорту я люблю малювати, ліпити з пластиліну, гратися зі своїм молодшим братиком», - каже Мирослава.

А ще юна переможниця поділилася зі «Східним проєктом» завітною мрією.

«Я мрію стати чемпіонкою світу, хочу, щоб повітряна гімнастика стала олімпійським видом спорту і я б перемогла на олімпіаді».

Цього року Мирослава буде вчитися у 4 класі. І треба відзначити, що вчиться майбутня чемпіонка світу дуже добре. З шкільних предметів їй подобається англійська мова та математика.

Вчителі ЗОШ №3 Краматорська пишаються своєю ученицею і бажають їй подальших успіхів у спорті і навчанні. А ми бажаємо, щоб мрія Мирослави обов’язково здійснилася!
Східний Проект
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: