5 серпня 2024   12:48   307

Або Telegram встановлює діалог з Україною, або його треба закривати, як це було із "Вконтакте", - "слуга народу" Потураєв

Або Telegram встановлює діалог з Україною, або його треба закривати, як це було із "Вконтакте", - "слуга народу" Потураєв
Україна має відповідні технічні можливості щодо закриття Telegram на території країни.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив голова комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, "слуга народу" Микита Потураєв.

"Ресурсів немає на регуляцію. І не буде. І можливості немає і не буде, бо це не в нашій юрисдикції. Це стосується будь-яких соцмереж. Що буде, якщо ми ніяк не будемо звертати уваги на ці загрози – не буде України. Тому що ні про яку інформаційну гігієну ми говорити не можемо", - зазначив він.

За словами Потураєва, оскільки ресурсів та можливостей для регуляції Telegram немає, то реакцією може бути його відключення, як це було із російськими соцмережами "Вконтакте" та "Одноклассники".

"Слуга народу" додав, що Україна має відповідні технічні можливості.

"Коли у тебе 80% населення користується немодерованою соцмережею, причому принципово немодерованою, керівництво якої не вступає в комунікацією з твоєю державою, по якій достатньо доказів, що вона залишається афілійованою з Росією, під впливом російських спецслужб, це велика помилка, яка, повторю, буде дорого коштувати.

Я не бачу іншого варіанту, як не програти – не те, що інформаційну війну, а війну взагалі – окрім як написати достатньо простий законопроект, суть якому буде в тому, що або мережі чи платформи встановлюють діалог з українською державою, або держава їх просто закриває" ,- додав нардеп.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: