25 вересня 2024   19:09   99

Владислав Гельзін: благодійний шлях футболіста

Владислав Гельзін – не просто відомий український футболіст, а й людина з великим серцем, яка перетворила свою пристрасть до спорту на потужний інструмент для допомоги іншим.

Заснувавши футбольний клуб "Олімпік" і благодійний фонд, Гельзін створив умови для розвитку сотень молодих талантів і надавав підтримку тим, хто цього потребував. Як дитяча любов до футболу переросла в масштабну благодійну діяльність, яка продовжує змінювати життя людей навіть у найскладніші часи?

Владислав Гельзін: благодійний шлях футболіста

Дитинство та футбольна кар'єра Владислава Гельзіна

Владислав Гельзін народився і виріс у Донецьку, де його дитячі та юнацькі роки були нерозривно пов'язані з футболом. З самого малечку Владислав захоплювався грою на полі, де, під керівництвом тренерів Михаїла Косевича та Ігоря Ходаса, у футбольній школі "Сталевар", почав формувати свої перші спортивні навички.

Згодом Гельзін вступив до академії футбольного клубу "Шахтар", де продовжив вдосконалювати свою гру. Однак, попри захоплення футболом, його кар'єра не обмежилася лише грою на полі.

Заснування “Олімпіку”

У 2001 році Владислав Гельзін, вже добре відомий у футбольних колах, вирішив, що його пристрасть до спорту може приносити користь не лише на полі, але й за його межами. Так народився благодійний фонд "Олімпік" та однойменний клуб, який став важливим елементом у підтримці дитячого та юнацького футболу на Донбасі.

Одним із перших кроків фонду стала побудова дитячої футбольної академії у Донецьку. Це була не просто спортивна школа, а цілий комплекс із сучасною спортивною базою, де сотні дітей мали змогу безкоштовно займатися футболом. Завдяки зусиллям Гельзіна і його команди, численні вихованці цієї академії згодом стали професійними футболістами, багато з яких потрапили до Національної збірної України.

Владислав Гельзін: благодійний шлях футболіста

Перехід до гуманітарної допомоги під час війни

З початку війни на сході України у 2014 році благодійний фонд "Олімпік" переїхав до столиці. Владислав, усвідомлюючи, що пріоритети змінилися, вирішив адаптувати діяльність фонду під нові реалії. Основна увага була переорієнтована з підтримки спортивних проєктів на надання допомоги вимушеним переселенцям і ЗСУ. Фонд організував масштабну підтримку для людей, які втратили свої домівки, роботу та стабільність через військові дії. Гуманітарна допомога включала адресну матеріальну підтримку багатодітних сімей, дитячих будинків та інтернатів.

Крім того, під керівництвом Гельзіна фонд активно підтримував українських військових, закуповуючи необхідне обладнання, зокрема, позашляховики, дрони, тепловізори, зарядні станції та інші ресурси, що допомагали нашим захисникам. Фонд також розширив співпрацю з міжнародними організаціями, забезпечуючи ще більше ресурсів для підтримки тих, хто цього потребував найбільше.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: