3 жовтня 2024   13:19   356

Замороження війни не закінчить конфлікт, Україна має перемогти, - глава розвідки Естонії Розін

Замороження війни не закінчить конфлікт, Україна має перемогти, - глава розвідки Естонії Розін
Для довгострокового миру потрібна перемога України.

Заморожений конфлікт не закінчить війну в середньостроковій перспективі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це заявив керівник Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Каупо Розін.

Він не погоджується з думкою деяких західних політиків, які виявляють бажання швидко досягти дипломатичного розв'язання воєнного конфлікту в Україні та компромісу з Росією і вважають, що перезавантаження стосунків із Москвою можливе або навіть неминуче.

"Я переконаний, що нинішній російський режим має бути переможений стратегічно. Тому що навіть якщо Путін частково досягне успіху в досягненні своїх цілей, ми вважаємо, він буде продовжувати. Тож війна в Україні не буде закінчена в середньостроковій перспективі, навіть якщо в якийсь момент ми отримаємо заморожений конфлікт або щось на кшталт цього", - зазначив Розін.

Він заявив, що у війні на виснаження, яка триває в Україні, врешті-решт переможе та сторона, у якої більше волі та ресурсів.

"Очевидно, що Україні потрібна додаткова зброя, додаткові боєприпаси. Тому ми не повинні якимось чином самі себе стримувати в підтримці України будь-якими видами зброї або боєприпасів, яких вони потребують. Якщо ми говоримо про довгострокове вирішення конфлікту, я не бачу для нас іншого варіанту окрім як зробити так, щоб врешті-решт перемогли українці. І думаю, що насправді це можна зробити", - підсумував Розін.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: