11 жовтня 2024   09:31   837

Управляюча компанія «Ладіс» пояснила, навіщо в Краматорську косять опале листя

Управляюча компанія «Ладіс» пояснила, навіщо в Краматорську косять опале листя
Виявляється, це – "оптимізація робочого процесу".

10 жовтня в групах краматорських соцмереж з'явилося кумедне відео, що викликало масу здивованих та іронічних коментарів.

Побачивши реакцію городян, до кінця дня адміністрація ТОВ "Управляюча компанія "Ладіс" виступила у Facebook із розлогим коментарем, який пояснює те, що відбувається на відео.

"У мережах виникло жваве обговорення відео, де двірник начебто "косить листя". Насправді ситуація є іншою, ніж здається на перший погляд, - йдеться у коментарі. - У зв'язку з цим маємо пояснити деякі моменти, пов'язані зі скошуванням трави на прибудинкових територіях. Отже:

Ми проводимо скошування перед прибиранням листя з кількох важливих причин:

1. Спрощення роботи двірників:
висока трава ускладнює збір листя, створюючи додаткові перешкоди. Усунення трав’яного покрову значно полегшує процес прибирання і дозволяє двірникам працювати ефективніше.

2. Збереження обладнання:
скошування трави перед збором листя допомагає уникнути пошкоджень дорогого інструменту. Листя і гілки, змішані з високою травою, можуть призвести до поломки або швидкого зносу засобів прибирання.

3. Естетика та догляд за територією:
скошування трави покращує зовнішній вигляд території і сприяє більш якісному прибиранню. Чиста і доглянута місцевість створює приємну атмосферу для жителів і гостей".

Отже, скошування трави є важливою частиною нашого процесу прибирання, спрямованою на підвищення ефективності та збереження ресурсів, Проще кажучи ситуація така: трава на прибудинковій території усипана листям, навіть - як видно на світлинах - піднімається вище шару листя.

У варіанті спочатку вигребти листя, а потім покосити траву є нюанси.

По-перше, при вигрібанні листя з трави існує велика ймовірність поломки граблів - а інструменти нині предмет дорогий. По-друге, роботу з прибирання доведеться робити двічі: вигребти листя, покосити траву і знову вигрібати.... А це - робочі години двірника, і оплачуються вони, по суті, коштами «квартплати» мешканців (до речі, як і інструменти).

"Ми оптимізуємо робочий процес: двірник косить траву не зважаючи на листя, а потім за один раз вигрібається, збирається і вивозиться листва разом зі скошеною травою, - резюмується у коментарі. - І хоч як би це не виглядало на сторонній погляд, двірник робить свою роботу правильно".
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: