29 жовтня 2024   18:56   366

Є тенденція до збільшення випадків СЗЧ, - голова Верховного Суду Кравченко

Є тенденція до збільшення випадків СЗЧ, - голова Верховного Суду Кравченко
Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко відзначає тенденцію до збільшення зареєстрованих фактів самовільного залишення частини військовослужбовцями (СЗЧ), дезертирства і невиконання наказів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми ще не аналізували, цифри конкретні назвати не можу, але значна тенденція на збільшення самовільного залишення частини є", - сказав Кравченко журналістам..

За його словами, йдеться і про СЗЧ, дезертирство та невиконання наказів. Кравченко не конкретизував цифру щодо цих злочинів, однак додав, що та, яка зазначається у ЗМІ, трохи перевищує реальну. Уточнюючи, наскільки загалом ситуація є загрозливою, голова суду сказав: "Загрозлива".

Відповідаючи на запитання про те, що може зробити держава, конкретні відомства та судова влада, щоб змінити ситуацію на краще, голова Верховного Суда зазначив, що це запитання краще адресувати не йому:

"Мобілізація, загальний порядок мають бути, але подивіться, з яким негативом показують ТЦК, "бусифікацію" придумали.... Питання є до патріотичного виховання... необхідно також стимулювати військовослужбовців, тією ж заробітною платою".
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: