4 листопада 2024   21:11   250

Президент Словаччини відхилив усі запити словаків на участь у війні на боці України

Президент Словаччини відхилив усі запити словаків на участь у війні на боці України
Президент Словаччини Петер Пеллегріні не задовольнив жодного з чотирьох прохань громадян Словаччини про дозвіл на службу в українській армії, які він отримав з моменту вступу на посаду в червні цього року.

Про це в понеділок повідомила канцелярія президента, передає "Європейська правда" з посиланням на TASR.

Кілька схвалень словацьких заявок дала колишня глава словацької держави Зузана Чапутова, яка перебувала на посаді навіть на момент початку російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року.

У Словаччині служба в іноземній армії без згоди президента є кримінальним злочином, за який винуватцю загрожує ув'язнення.

Під час президентської кампанії Пеллегріні підтримав позицію нинішнього прем'єр-міністра Роберта Фіцо про припинення поставок зброї в Україну з державного резерву, хоча в минулому він і підтримував військову допомогу Києву.

Після обрання президентом у квітні цього року він заявив, що підтримувати військовий конфлікт, який за два роки не дав результатів, – це трагедія.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: