21 листопада 2024   09:34   879

Ворог атакував Краматорський район касетними боєприпасами - розпочато розслідування за фактом загибелі хлопчика та поранення його сестри і дідуся

Ворог атакував Краматорський район касетними боєприпасами - розпочато розслідування за фактом загибелі хлопчика та поранення його сестри і дідуся
За процесуального керівництва Слов’янської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 2 ст. 438 КК України).

Про це інформує Донецька обласна прокуратура

За даними слідства, 20 листопада 2024 року, о 15:40, російська армія нанесла удар, ймовірно, з РСЗВ «Торнадо С» по с. Першомар’ївка Краматорського району. Влучання касетних боєприпасів відбулось по житловій забудові, де на подвір’ї одного з будинків загинув 11-річний хлопчик.

Його сестра 12 років та 63-річний дідусь дістали мінно-вибухові травми, поранення голови, грудної клітини, рук і ніг.

Постраждалих ушпиталено, їм надається кваліфікована медична допомога.

Внаслідок ворожої атаки в населеному пункті пошкоджено житлові будинки та автотранспорт.

Прокурори вживають всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил рф.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.