10 грудня 2024   14:13   437

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 10 грудня

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 10 грудня
Краматорський район, у Лимані зруйновано будинок, ще 3 пошкоджено.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

У Миколаївці 1 людина загинула і 2 поранені, пошкоджено інфраструктурний об'єкт. Обстріляна Кіндратівка Дружківської громади. У Костянтинівці 2 людини поранено, пошкоджено 4 приватні будинки, багатоповерхівку, 2 адмінбудівлі, 2 крамниці, 2 нежитлові приміщення і 2 інфраструктурні об'єкти. У Старій Миколаївці Іллінівської громади 1 людина загинула і 2 поранені.

Покровський район. Пошкоджено численні багатоповерхівки і приватні будинки у Кураховому і прилеглих селах. У Мирнограді пошкоджено будинок. У Покровську пошкоджено 7 будинків і газогін.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 10 приватних будинків, 2 багатоповерхівки і 2 промислові будівлі. У Сіверську зруйновано багатоповерхівку і адмінбудівлю.

Всього за добу росіяни 9 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 358 людей, у тому числі 49 дітей.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: