13 грудня 2024   18:17   284

Блінкен прибув з неоголошеним візитом до Іраку

Блінкен прибув з неоголошеним візитом до Іраку
Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен у п’ятницю, 13 грудня, прибув з неоголошеним візитом до Іраку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

За даними ЗМІ, під час візиту Блінкен зустрівся з прем'єр-міністром Іраку Мухаммедом Шиа аль-Судані. Вони обговорили майбутнє сусідньої Сирії. Також Блінкен відвідав посольство США в Багдаді і повідомив, що говорив з прем’єром Судані про ситуацію в Сирії.

"Ми обговорили переконання багатьох країн у регіоні та за його межами в тому, що, коли Сирія переходить від диктатури Асада до, сподіваємося, демократії, вона робить це таким чином, що, звичайно, захищає всі меншини в Сирії, які створюють інклюзивний, несектантський уряд", - сказав Блінкен.

Блінкен заявив, що Сирія не повинна перетворитися на "платформу для тероризму".

"Ніхто не усвідомлює важливість цього більше, ніж Ірак, через тривалу присутність ІДІЛ в Сирії, і ми сповнені рішучості переконатися, що ІДІЛ не зможе відродитися", - сказав він.

Падіння режиму Асада у Сирії

Варто нагадати, що з 2011 року у Сирії тривала громадянська війна. Але цього місяця повстанці повалили режим Башара Асада, який правив понад 20 років.

Тим часом новий уряд Сирії закликав сирійських біженців повертатись додому.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.