24 березня 2025   15:42   213

Росії вдалося вплинути на деяких представників Білого дому через дезінформацію, - Зеленський

Росії вдалося вплинути на деяких представників Білого дому через дезінформацію, - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський вважає, що деякі офіційні представники США почали сприймати російську дезінформацію, навіть коли вона суперечила даним американської розвідки.

Про це він розповів в інтерв'ю Time, інформує Цензор.НЕТ.

Він навів приклад твердження про "оточення українських військових росіянами" у Курській області, яке неодноразово повторював президент США Дональд Трамп. Зеленський підкреслив, що така інформація, що не відповідала реальності, була озвучена навіть після того, як американська розвідка спростувала ці заяви.

Президент України вважає, що Путін під час розмови із Трампом зміг вплинути на деяких представників команди Білого дому через дезінформацію.

"Я вважаю, що Росії вдалося вплинути на деяких людей із команди Білого дому за допомогою інформації. Їхній (росіян - ред.) сигнал американцям полягав у тому, що українці не хочуть припиняти війну, і треба щось зробити, щоб їх змусити", - сказав Зеленський.

Розмова Путіна та Трампа

Нагадаємо, що у вівторок, 18 березня, президент США Дональд Трамп та диктатор РФ Володимир Путін провели телефонну розмову.

У Кремлі розповіли про деталі телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та російським диктатором Володимиром Путіним.

У Білому домі розповіли про результати телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та диктатором РФ Володимиром Путіним.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: