Номери телефонів, електронні адреси, а подекуди й паролі до поштових скриньок чиновників адміністрації президента США Дональда Трампа опинилися в мережі.Про це пише Spiegel, передає
Цензор.НЕТ.
За даними журналістів, йдеться, зокрема, про радника Трампа з національної безпеки Майка Волца, директорку національної розвідки Тулсі Габбард та главу Пентагону Піта Гегсета.
Інформацію було зібрано через комерційні пошукові системи людей та оприлюднені в мережі дані користувачів. Багато з цих номерів та адрес досі активно використовуються. Вони пов’язані з акаунтами в соціальних мережах Instagram, LinkedIn, Dropbox та додатками для трекінгу фізичної активності. Номери телефонів відповідають профілям у WhatsApp і Signal.
У матеріалі наголошується, що це свідчить про серйозну вразливість у системі безпеки Вашингтона.
Використовуючи ці дані спецслужби ворога могли б отримати доступ до пристроїв і листування шляхом встановлення шпигунських програм. Також видання не виключає, що іноземні агенти могли стежити за спілкуванням, коли Габбард, Волц і Гегсет вели обговорення військового удару у чаті Signal.
Spiegel встановив, що станом на середу 26 березня прив’язані до Signal номери Габбард і Волца все ще були доступні онлайн.
Дані Гегсета, Волца та Габбард частково було знайдено у відкритих базах, частково - в численних витоках паролів.
Дані глави Пентагону Гегсета журналісти знайшли через комерційний сервіс контактних даних, який зазвичай використовують компанії для маркетингу та підбору персоналу. Там же вдалося знайти мобільний номер і пошту Волца.
Водночас Габбард, очевидно, виявилася обережнішою. Вона, ймовірно, заблокувала свої дані в деяких сервісах.
Однак її електронна пошта все одно з’являється на сайтах, зокрема WikiLeaks і Reddit.
Журналісти додали, що проінформували Гегсета, Волца та Габбард щодо інформації. Також вони не перевіряли, чи паролі до електронних скриньок все ще працюють.
Витік конфіденційної інформації із чату SignalНагадаємо, раніше головний редактор видання The Atlantic Джеффрі Голдберг випадково потрапив до закритого чату в Signal, де члени адміністрації президента США обговорювали удари по Ємену.
Трамп також заявив, що йому "нічого не відомо" про репортаж журналіста The Atlantic, якого випадково додали до секретного чату в Signal, де члени його адміністрації обговорювали удари по Ємену.
Згодом міністр оборони США Піт Гегсет заперечив, що військові плани США обговорювали у чаті та звинуватив головного редактора The Atlantic у "поширенні фейків".
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.