Зустріч президентів України Володимира Зеленського та США Дональда Трампа в Римі може свідчити про те, що перемир'я у війні близьке як ніколи, однак воно навряд чи буде перемогою для України.Як інформує
Цензор.НЕТ, про це пише The Telegraph.
Зазначається, що на цьому етапі поступки України неминучі. Росія бере гору у війні на виснаження, а Трамп не буде рішуче втручатися в це протистояння.
"Навіть у тому разі, якщо він раптом оголосить про свій намір розмістити американські війська - а це єдиний спосіб зупинити Путіна, - він знає, що західноєвропейські країни не підуть за ним у бій. У них самих закінчуються боєприпаси, і протягом десятиліть у них не вистачало духу захистити свій власний народ, не кажучи вже про народ далекої країни", - ідеться у статті.
The Telegraph зазначає, що, ймовірно, в України немає іншого вибору, як вести переговори на основі останніх мирних пропозицій Трампа. Це включає в себе фактичну поступку більшої частини території, окупованої Росією.
Як вказує The Telegraph, судячи з сигналів із Вашингтона, здається, що Путін погодиться на пропозиції Трампа, особливо після загрози введення нових санкцій. Йому необхідно порівнювати продовження війни з тими збитками, яких вона завдає російській економіці. Але якщо буде досягнуто припинення вогню, його позиції посиляться і зміцняться:
"У Москві він зможе легко представити це як перемогу; не так уже й важливо, чи вважає російський народ такий результат справедливим обміном за величезні жертви, яких він зазнав, і за значні збитки, завдані його рівню життя", - йдеться у статті.
Водночас становище самого Зеленського буде хитким. Якщо він погодиться на припинення вогню і втрату величезних ділянок української території, важко уявити, що він залишиться президентом надовго, зазначає аналітик. При цьому Путін активно готуватиметься до такого результату і будуватиме плани з використання подальшого хаосу.
При цьому ситуація в Україні показала слабкість НАТО, і Путін побачить у цьому "зелене світло" для своєї майбутньої агресії. Те ж саме стосується Китаю, Ірану і будь-яких інших режимів, які хочуть виступити проти Заходу.
"Немає нічого радісного в розморожуванні відносин між США та Україною, якщо кінцевий результат - зрада - залишається, по суті, тим самим", - наголошується в статті.
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.