5 травня 2025   12:34   167

Навчання жінок для бізнесу за державний кошт

Навчання жінок для бізнесу за державний кошт
Донецький обласний центр зайнятості запрошує роботодавців скористатися державною програмою професійного навчання жінок.

Це — унікальна можливість без витрат підготувати потрібних для бізнесу фахівчинь.

Навчання організовується на замовлення роботодавця. Після його завершення учасниці обов’язково працевлаштовуються до підприємств-замовників. Це реальний спосіб закрити кадрову потребу й підтримати розвиток гендерно рівного робочого середовища.

Програма дозволяє жінкам опанувати понад 30 технічних та виробничих професій, у яких вони традиційно були менш представлені. Серед них:

  • водійка трамвая, тролейбуса, навантажувача;
  • операторка верстатів з програмним керуванням;
  • фрезерувальниця;
  • монтажниця систем відновлювальної енергетики та інші.
Служба зайнятості супроводжує весь процес: від подачі заявки до організації навчання. Держава компенсує вартість у межах до 30 280 грн. У разі перевищення цієї суми — різницю може покрити роботодавець або учасниця.

Не втрачайте можливість! Звертайтесь до фахівців служби зайнятості https://t1p.de/rzryk для участі в програмі, отримання консультації та оформлення документів. Забезпечте своєму бізнесу кваліфіковані кадри — за підтримки держави!

Дізнатися деталі програми та подати заявку: https://t1p.de/28dqm

Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: