19 травня 2025   09:14   105

В Австрії зробили заяву щодо миротворчої місії в Україні

В Австрії зробили заяву щодо миротворчої місії в Україні
Австрія не виключає своєї участі у потенційний миротворчій місії в Україні. Це питання буде залежати від мандату місії.

В Австрії не виключають можливої участі своїх військових у потенційній миротворчій місії в Україні. Про це заявила федеральна міністерка оборони країни Клаудіа Таннер в інтерв’ю Die Welt.

За її словами, за шість десятиліть австрійські збройні сили показали, що повністю готові і здатні брати участь у потужних міжнародних місіях.

"У конкретному випадку миротворчої місії в Україні це залежатиме від точного характеру мандату, які можливості можуть виникнути для нашого розгортання та чи взагалі потрібна наша участь. Але я не виключаю, що ми будемо брати участь у миротворчій діяльності в Україні, якщо до цього дійде", - сказала Таннер.

Проте наразі Австрія не бере участі у поточних переговорах "коаліції охочих".

"Ми підтримуємо Україну фінансово та гуманітарно. І, звісно, ми були б готові допомогти надати підтримку відповідно до статті 42.7 партнеру по ЄС, на якого здійснено напад", - додала міністерка.
Кореспондент.net
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.