21 червня 2025   19:09   213

НАТО скасувало обговорення війни в України на саміті - ЗМІ

НАТО скасувало обговорення війни в України на саміті - ЗМІ
Обговорення війни в Україні на саміті НАТО в Гаазі (Нідерланди) скасували в останню хвилину через змінений графік зустрічей американського президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє Politico.

Представники НАТО вирішили скоротити порядок денний: там не буде довгих комюніке, тільки короткі заяви щодо нових зобов'язань.

Скорочений графік НАТО передбачає дві основні події:

  • вітальну вечерю в замку голландської королівської родини,
  • одне засідання Північноатлантичної ради.
Раніше відбувалось дві чи три основні події крім вечері з королівською родиною.

Видання також зауважило, що нині не зрозуміло, чи буде присутній президент України Володимир Зеленський, який був запрошений тільки на вечерю з нагоди відкриття саміту у вівторок, 24 червня.

Через скорочення тривалості й кількості заходів, у Гаазі не буде засідання Ради НАТО з питань України.

Видання зазначає, що це ще одна поступка США, які, попри заклики деяких союзників провести таке засідання, не були зацікавлені в посиленні уваги до війни, яку Трамп не зміг завершити, попри свої передвиборчі обіцянки.
Кореспондент.net
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.