23 червня 2025   14:08   95

Освітня платформа «Лідерство заради відновлення Донеччини»: онлайн-навчання та підготовка лідерів

Освітня платформа «Лідерство заради відновлення Донеччини»: онлайн-навчання та підготовка лідерів
Відновлення Донецької області — це завдання, яке вимагає не лише ресурсів, а й кваліфікованих лідерів, здатних ефективно керувати цими процесами.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Саме для підготовки таких фахівців була створена освітня платформа «Лідерство заради відновлення Донеччини».

З травня по липень Маріупольський державний університет проводить другий етап навчання в режимі онлайн, який охоплює чимало тем: проєктний менеджмент, роль лідера у вирішенні конфліктних ситуацій, медіаграмотність, національна та регіональна ідентичність, базові навички ІКТ і ШІ тощо.

Також учасники пишуть індивідуальні проєкти, які стануть підсумком їхньої роботи. 20 молодих учасників прописують власні ідеї, розробляють проєктну заявку та готуються до пітчингу. Важливо те, що вони мають менторську підтримку від кваліфікованих фахівців Маріупольського державного університету.

Учасники вже продемонстрували власні знання та навички і готові втілювати проєкти на різні тематики: інфраструктура, молодіжна політика та ветеранський напрям.

Освітня платформа «Лідерство заради відновлення Донеччини» покликана показати, як інвестиції в людський капітал можуть стати рушійною силою для відбудови. Завдяки цій ініціативі формується команда кваліфікованих та вмотивованих лідерів, готових взяти на себе відповідальність за майбутнє Донеччини. Адже справжнє відновлення починається не лише з фізичних споруд, а й з людей, які здатні мислити стратегічно, діяти рішуче та надихати інших на зміни.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: