4 липня 2025   14:07   166

Діти Донеччини – серед переможців зоологічної палітри України

Діти Донеччини – серед переможців зоологічної палітри України
Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея», організованого Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Конкурс об’єднав юних митців з усієї країни навколо важливої теми – дбайливого ставлення до тваринного світу. На розгляд оргкомітету надійшло понад 800 творчих робіт, у яких діти передали своє бачення краси та унікальності біорізноманіття, закликаючи берегти природу через мову мистецтва.

Учасники обласного етапу подавали по дві роботи, присвячені зображенню птахів і ссавців, які мешкають як в Україні, так і за її межами. За результатами конкурсу п’ятеро учнів закладів освіти Донеччини стали переможцями та призерами на Всеукраїнському рівні, отримавши грамоти за I, II та III місця від НЕНЦ.

І місце

  • Дар’я Синяк, вихованка Донецького обласного еколого-натуралістичного центру – «В обіймах трави» (керівник Олена Маланич)
II місце

  • Аріна Порохня, учениця 8 класу Зорянського ЗЗСО ім. П.С. Дубрівного Іллінівської сільської ради – «Лисиця» (керівник Олена Деканенко).
  • Дар’я Синяк, ДОЕНЦ – «Погляд із джунглів» (керівник Олена Маланич).
  • Варвара Сімакова, учениця Костянтинівського ЗЗСО № 5 – «Руда красуня» (керівник Вікторія Карагічева).
  • Аліна Циганок, учениця ЗЗСО № 9 Торецької міської ВЦА – «Ромашки квітнуть у жовтні» (керівник Людмила Сорокіна).
ІІІ місце

  • Анна Павленко, учениця Бахмутської ЗОШ № 10 – «Тиша савани на заході сонця» (керівник Наталя Березовська).
Щиро вітаємо наших переможців і дякуємо кожному учаснику за вагомий внесок у формування екологічної свідомості через мистецтво.

Нехай ця яскрава «Зоологічна галерея» дитячих сердець і надалі надихає на добрі справи та захист живої природи України!
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: