31 липня 2025   11:46   92

Нічний терор України: Зеленський назвав атаку РФ "відповіддю на прагнення миру"

Нічний терор України: Зеленський назвав атаку РФ "відповіддю на прагнення миру"
Під час нічної атаки 31 липня Росія завдала масованого удару по Києву та низці регіонів України, випустивши понад 300 ударних дронів і щонайменше вісім ракет.

Унаслідок атак загинули щонайменше шестеро людей, серед яких — шестирічний хлопчик і його мати. Ще понад 50 громадян дістали поранення.

Про це президент Володимир Зеленський повідомив у своєму Telegram-каналі.

За його словами, атака зачепила Київ, а також Київську, Дніпропетровську, Полтавську, Сумську та Миколаївську області.

Особливої шкоди зазнала столиця, яку росіяни визначили головною ціллю обстрілу. У Києві зафіксовані масштабні руйнування житлової інфраструктури, зокрема в одному зі спальних районів повністю знищений під’їзд багатоповерхівки.

Зеленський наголосив, що ця атака стала черговою відповіддю Росії на спільні зусилля України, США та Європи щодо досягнення миру.

"Сьогодні світ знову побачив російську відповідь на наше з Америкою та Європою бажання миру. Нові показові вбивства. Тому мир без сили неможливий" — написав він.

Глава держави закликав західних партнерів до рішучих дій та реалізації всіх заявлених кроків задля примусу Кремля до справжніх переговорів.

"Усі інструменти для цього в партнерів є. Розраховуємо, що все, що зараз озвучується Америкою та Європою для цього, вдасться реалізувати", — підсумував Зеленський.

ZN.UA
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.