1 вересня 2025   08:55   129

Польща депортувала українця, який погрожував самопідпалом

Польща депортувала українця, який погрожував самопідпалом - новини України
У Польщі депортували громадянина України, який погрожував самопідпалом на опублікованому в мережі відео.

Як повідомляється, 29-річного чоловіка примусово повернули до України після його затримання. Про це глава МВС Польщі Марчин Кервінський повідомив у соцмережі Х у неділю, 31 серпня.

"Співробітники прикордонної служби примусово конвоювали та екстрадували до України 29-річного чоловіка, після того, як він погрожував підпалити себе на відео, опублікованих в Інтернеті", - йдеться у дописі.

За даними прикордонної служби Польщі, чоловіка заарештували поліцейські у Варшаві, а згодом здійснили депортацію. Йому також заборонено в’їзд на територію Польщі та країн Шенгенської зони протягом наступних 10 років.

Кореспондент.net
💬 Поділіться думкою!
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання:

Увійти через Google або авторизуватися / зареєструватися через форум.