26 января 2005   17:04   1416

Іще один в.о. міністра втік з СДПУ(о) - Папієв

У зв”язку із рішенням політбюро СДПУ(о) про перехід партії в опозицію в.о. Міністра праці та соціальної політики України Михайло Папієв припинив своє членство в СДПУ(о) та полишив посаду заступника голови партії.

Ця заява стала логічним завершенням напружених стосунків, які склалися протягом останнього року між Папієвим та керівництвом СДПУ(о). Напівопального екс-заступника голови партії навіть не поставили до відома, що він має брати участь у розрекламованій прес-конференції, яку керівництво СДПУ(о) і однойменної парламентської фракції проводило сьогодні. На останній лідери партії повідомили громадськість про свої подальші наміри.

Причину виходу з партії Папієв прокоментував наступним чином:

„Я не можу бути в опозиції до тих напрацювань у сфері соціальної політики, які здійснювалися Міністерством за останні два роки і які сьогодні потрібно продовжувати розвивати. В ситуації коли не сформовано Уряд, коли „нові опозиціонери” чітко не визначилися з подальшими діями, застосування мого досвіду буде більш ефективним у виконавчій владі, ніж у лавах опозиції. Я не хочу і не можу відкидати те, над чим працював останні роки. І це моя принципова позиція.”

Прес-служба МінПраці

Нагадаємо, що партквиток на стіл уже поклав в.о. міністра освіти Василь Кремень.
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: