27 января 2005   14:03   1443

Відкритий лист Інтернет Асоціації України до Президента України Віктора Ющенко

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Президенту України
пану В.А.Ющенку

Шановний Вікторе Андрійовичу!

До вас звертаються представники професійних об’єднань підприємців та громадських організацій, що об’єднують працівників галузі інформаційних технологій та телекомунікацій. Підприємці і працівники нашої галузі активно підтримували і підтримують народний рух за демократичні реформи, тому що наша мета і предмет нашої роботи — розбудова в Україні інформаційного суспільства, яке насамперед є суспільством демократичним. Саме це ми стверджували в нашій спільній заяві, опублікованій 2 грудня минулого року.

Вітаючи обрання В.А.Ющенка Президентом України, ми сподівалися на глибоке реформування системи державного управління, на прозору кадрову політику нового Президента і прихід в Уряд нових людей, визначальні риси яких — патріотизм, професіоналізм та порядність.

Тому ми висловлюємо глибоку занепокоєність у зв’язку із поширеною інформацією про плани призначення пана С.О.Довгого керівником галузі зв’язку України. Пан С.О.Довгий за час роботи керівником ВАТ “Укртелеком”, а потім головою Державного комітету зв’язку та інформатизації України зарекомендував себе негативно. У цей час розвиток галузі на значний час був просто заморожений: був необґрунтовано зупинений процес оформлення ліцензій, створювались численні штучні перешкоди розвитку підприємств галузі, управління галуззю було побудоване на принципах авторитаризму, непрозорості і “ручного керування”, галузь набула слави однієї із найбільш корумпованих.

З вищенаведеного зрозуміло, чому ми вражені інформацією про те, що пан С.О.Довгий серйозно розглядається як кандидат на посаду у новому Уряді — Уряді народної довіри.

Ми стверджуємо, що підприємницькі кола та професійне співтовариство галузі інформаційних технологій та телекомунікацій готові надати будь-яку практичну підтримку в роботі новопризначеним посадовцям, що не заплямували себе за попередні роки. Ми сподіваємося на тісну співпрацю Уряду України та відповідних міністерств і відомств із підприємцями та громадськими організаціями у справі розбудови в Україні інформаційного суспільства відповідно до європейської перспективи нашої країни.

З глибокою повагою,

голова правління Інтернет Асоціації України Тетяна Попова

голова Комісії УСПП з питань телекомунікацій та інтелектуальних мереж Валерій Пекар

голова Комісії УСПП з питань науки і технологій Іван Пєтухов

голова виконавчої ради Всеукраїнської громадської організації “Українська Інтернет Спільнота” Ігор Дядюра

директор Асоціації “Україна — розвиток через Інтернет” Євген Колотілов

Даний лист є відкритим для підписання громадськими організаціями та об'єднаннями підприємств, що працюють у галузі інформаційно-комунікаційних технологій.
"ИнАУ"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...