28 января 2005   15:10   1437

Томенко просит православных (МП) определиться, с кем они: с Украиной или с сатаной?

Народный депутат, глава парламентского комитета по свободе слова обратился к главе православных (МП) Владимиру Сабодану с обращением.

Вельмишановний владико!

Свого часу радянська влада доклала величезних зусиль для руйнування віри і дискредитації релігії як такої. Знищені церкви, тисячі вбитих священиків і мільйони віруючих – спадок тієї епохи. Не менш страшний результат – позбавлений моральних орієнтирів народ.

Як ви, напевно, знаєте, на цих виборах частина православної церкви докладала значних зусиль, аби дискредитувати православ‘я.

Багато священників Вашої церкви агітували паству за одного з кандидатів, який представляв владу, добре відому нашим співвітчизникам своїми численними і тяжкими гріхами.

В церквах Вашої конфесії замість слів віри і любові можна було почути й прочитати сповнені ненависті агітки проти людей, які відстоювали правдиві християнські цілі та проти іншої православної конфесії.

У храмах переховувалася і розповсюджувалася брудна агітаційна література.

Таким чином завдавалося велетенської шкоди вже не тільки церкві й мирянам, але й православному християнству загалом.

І зараз, попри Ваше благословення Віктора Ющенка як Президента України на труди ради українського народу, окремі священики Вашої церкви продовжують свою діяльність, спрямовану на підтримання вогнища ворожнечі в українському суспільстві.

Це, зокрема, стосується ходи, організованої священиками Києво-Печерської Лаври.

Крім розпалювання ворожнечі між регіонами і конфесіями України, такі заходи поширюють шовіністичні настрої, які не лише спрямовані проти життєвих інтересів українського народу, але й повністю суперечать твердженню Біблії про те, що для християнства всі нації рівні: для Бога „немає ні юдея, ні елліна”.

Попри те, що Бог наділив усі народи своєю благодаттю, деякі газети УПЦ (МП) не визнають права українського народу на існування на своїй землі, права на існування його мови і культури.

І тому я прошу Вас однозначно і ясно висловитися з приводу заходів, що розпалюють ворожнечу в суспільстві за участю представників Вашої церкви.

Закликаю Вас пояснити усім віруючим християнам, чи підтримує Ваша церква право українського народу відстоювати з Божою поміччю християнські ідеї моралі, свободи, вільного вибору та протистояти тим, хто вважає, що насильство, брехня, шахрайство, здирництво, хабарництво і аморальність завжди мають бути нормами життя українського народу.

А також закликаю Вас однозначно і ясно висловитися: чи підтримує УПЦ (МП) право українського народу жити вільно на своїй, Богом даній землі, чи, навпаки, вважає, що таким правом мають користуватися тільки окремі народи.

Православна церква вирізняється тим, що не визнає і ніколи не визнавала "безгрішності" своїх пастирів. Хочеться вірити, що священики Вашої церкви використовують кожну можливість щоб покаятися перед Богом за свої гріхи.

Також хотів би висловити сподівання, що Ваша церква, як і інші церкви в Україні, надалі спрямовуватиме свої зусилля насамперед на виконання своїх основних функцій зі спасіння душ, а не витрачатиме їх на боротьбу з іншими православними християнами.
"ОБКОМ"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: