12 февраля 2005   10:51   1497

Роман Безсмертний закликає українських громадян реагувати на кадрові помилки влади так, "як хмельничани проти губернаторства Віталія Олуйка"

Віце-прем"єр-міністр з питань адміністративної реформи Роман Безсмертний закликає українських громадян реагувати на кадрові помилки влади так, „як хмельничани проти губернаторства Віталія Олуйка”.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Чернівцях, де представляв буковинцям нового губернатора Миколу Ткача.

Відповідаючи на запитання кореспондента УНІАН чи можна вважати призначення і відставку губернатора Хмельниччини В.Олуйка першим кадровим прорахунком влади, Р.Безсмертний відповів: „Головний контролером над владою є народ. Так як зреагували у Хмельницькому на призначення, було однозначним сигналом: люди В.Олуйка не сприймають. Вони його не хочуть. Тому причина відставки зрозуміла – він написав заяву за власним бажанням, зрозумівши, що не зможе впливати на ситуацію. Я би просив усіх громадян, щоб вони аналогічним чином реагували на помилки влади".

Як повідомляє УНІАН, водночас віце-прем’єр зауважив, що „починаючи від самого рядового чиновника, завершуючи президентом, всі мають право на помилку”. „Якщо владі є що сказати на підтвердження своїх слів – вона вийде до людей і пояснить, чому вона поступає саме таким чином. Це те, що, мені здається, нам не вистачало раніше”, - додав Роман Безсмертний.

Віце-прем"єр-міністр також зазначив, що з початку діяльності нового Уряду йому „не відомі” випадку саботажу в регіонах України проти нової влади, зокрема на сході держави.

„Якщо ми матимемо сигнали саботажу, то ми матимемо її через реакцію людей у регіонах, простих громадян. Поки що таких проявів не було”, - підкреслив він.
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.