13 февраля 2005   15:28   1450

Пікет проти призначення Кременя

До Президента Ющенка звернуться з вимогою відставки працевлаштованого колишнього функціонера Кучми та СДПУ(0) – Василя Кременя.

15 лютого 2005 року о 14.00 представники ГК “Пора”, ВМО “Молодь – надія України”, ГК “Громадський спротив”, ВО “Народна опозиція” та відвідувачі сайту “Майдан” біля будинку адміністрації (секретаріату) Президента України (вул. Банкова) проведуть мітинг з вимогами відставки працевлаштованих Віктором Ющенком колишніх функціонерів режиму Кучми – Медведчука, зокрема Василя Кременя.
В інтерв’ю “Молодіжним Хронікам” лідер ВМО “Молодь – надія України” Вадим Гладчук, пояснює: “Віктор Ющенко мені все більше нагадує Леоніда Кучму. Таємні укази в порушення статті 34 Конституції України (від 28 січня 2005 р. N 116/2005 та N 117/2005), призначення на керівні посади за незрозумілими мотивами (думаю що і корупційними) колишніх високопосадовців Кучми, небажання проводити люстарацію, відсутність звільнень на районному рівні, антиконституційна політреформа 4180 (з імперативним мандатом, 5 річним терміном для депутатів, загальним наглядом прокуратури) тощо. Все це не ті зміни на які очікували громадяни України, мерзнучи на помаранчевому Майдані Незалежності…”
ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ !!!
"Майдан"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: