8 июня 2004   12:30   2115

Пройшла ЧАТ-конференція з Сергієм Борозєнцевим

Найбільш проблемні аспекти суспільного життя Краматорська це: відсутність відкритого громадянського суспільства, антиконкурентна діяльність чиновницьких "дахів" та неефективна діяльність місцевого самоврядування.

Таку думку висловив відомий краматорський юрист, директор юридичної фірми "Партонат" Сергій Борозєнцев 4 червня під час ЧАТ-конференції на сайті "Kramatorsk.INFO".

На його думку, багато нормативних актів місцевого самоврядування не відповідають вимогам законів. Наприклад, в області земельних відносин, місцевих податків і зборів, бюджетній сфері. І те, що все це на благо міста, не може бути виправданням беззаконню.

На думку Сергія Борозєнцева, міська громада може боротися з беззаконням, займаючи активну позицію. "Свободу зборів і масових сходок ніхто не забороняв. Не заборонені і звертання громадян, громадських організацій, партій в органи місцевого самоврядування. Це дії, спрямовані на створення механізмів суспільного контролю за діями влади. Звичайно в цьому повинні бути і незалежна преса, і місцеві депутати і дії самих громадян, а ніяк не позиція "Моя хата с краю".

За словами Сергія Борозєнцева в Краматорську ще не було жодного вироку по корупції. "Для того щоб вони були потрібна політична воля держави, а не кругова порука, не захист системою самої себе. Але поки цього не робиться, люди будуть змушені давати хабара" - вважає Сергій Борозєнцев.
"Русское радио - Краматорск"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: