10 июня 2004   15:47   2325

П'ятий рік Свідки Ієгови не можуть отримати дозвіл на будівництво Залу царств у Слов'янську

Сесія слов'янської міської ради в черговий раз відмовила слов'янським Свідкам Ієгови у відведенні під зал царства десяти соток землі по вулиці Уріцкого, повiдомляє "Русское радио - Краматорск" .

Серед мотивів відмови був і такий, що якщо всі стануть свідками Ієгови то не буде кому служити у збройних силах. Депутат Анатолій Чередниченко взагалі запропонував відвести під зал царства ділянку подалі від міста, наприклад на пагорбі Карачун. Але за словами представника ради старійшин свідків Ієгови Володимира Веселова вони не погодяться змінити місто розташування залу оскільки воно обрано колишньою владою міста.

Взагалі, за словами Володимира Веселова, ця ділянка землі не краща в місті. Там немає підведених комунікацій, а грунт складається переважно з відходів керамічного виробництва. За словами Володимира Веселова скоріше за все опротестовувати це рішення в суді Свідки Ієгови не будуть, оскільки вони намагаються обійтись без конфліктів з владою.
______________________________________________

Как сообщает "Лента.ru", Головинский суд Москвы принял решение о закрытии общины "Свидетели Иеговы".

Таким образом, суд удовлетворил ходатайство прокуратуры Северного округа Москвы, которая обвиняет членов общины в экстремистской деятельности.

Процесс по делу московской общины "Свидетели Иеговы" начался в сентябре 1998 года. Прокуратура в ходе проверки пришла к выводу, что община разжигает религиозную рознь, разрушает семью и склоняет тяжело больных людей к отказу от медицинской помощи по религиозным мотивам.

В 2001 году Головинский суд Москвы вынес решение в пользу "Свидетелей Иеговы", отказавшись удовлетворить представление прокуратуры о ликвидации общины. Мосгорсуд, куда с кассационным протестом обратилась прокуратура, отменил это решение и направил дело на новое рассмотрение.
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: