9 марта 2005   12:00   1535

Збори Краматорської міської організації УНП

6 березня 2005 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки відбулись позачергові звітно-виборчі збори Краматорської міської організації Української Народної Партії.

Як і у всіх політичних партіях, активних фігурантів Помаранчевої революції, на цей час багатолюдні збори проходили у дискусійній напруженій обстановці. Проте і демократії було через край.
Прекрасно оформлена національно-державницькою атрибутикою зала, державні герб та прапор України, прапор Помаранчевої революції „Так! Ющенко”, стяг Української Народної Партії, відео і фото зйомки – все це створювало атмосферу високих столичних з’їздів національно-демократичних партій, що проходять у Києві.

В результаті довготривалих дебатів і таємного голосування головою Краматорської міської організації Української Народної Партії знов обрано колишнього працівника ВАТ „Енергомашспецсталь”, легітимно призначеного Регіональним департаментом Центрального штабу виборчої кампанії Віктора Ющенко керівника Краматорського міського штабу усіх трьох турів виборів президента держави Василя Миколайовича Новоринського.
Першим заступником голови КМО УНП обрано колишнього головного спеціаліста ВАТ „Енергомашспецсталь”, активного учасника Помаранчевої революції 2004 року, організатора та співкерівника молодіжного штабу у третьому, завершальному турі виборів у Краматорську 26 грудня 2004 року Юрія Дмитровича Храменка.
Заступником голови по агітаційній роботі обрано активістку передвиборчої кампанії О. Мороза у першому турі виборів, палку активістку і прихильницю виборчої кампанії Віктора Ющенка у другому і третьому турі виборів Світлану Василівну Цирковникову.

Заступником КМО УНП по роботі з молоддю обрано інженера ВАТ „Краматорський завод важкого верстатобудування” Олексія Васильовича Добробога.

Стратегічна задача Краматорської міської організації Української Народної Партії на найближчі два роки: консолідація усіх прогресивних політичних сил машинобудівельного Краматорська та індустріального Донбасу з метою остаточної перемоги національно-демократичних сил на парламентських виборах 2006 року.
Василь Новоринський
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: