27 березня 2005   19:58   2413

Відкритий лист КМО УНП Краматорському міському голові

“28” березня 2005р. №- 12

Про очікувані зміни в політичній, Краматорському
соціально-економічній діяльності міському голові
місцевої влади В. П. Кривошеєву
та ротацію кадрів м. Краматорськ

Площа Леніна, 2

84313

Після поразки антинародного правлячого режиму у президентських виборах 2004 року, в результаті перемоги Помаранчевої революції і приходу до влади уряду народної довіри Віктора Ющенка українське суспільство вправі розраховувати на суттєве покращення життя своїх громадян.

Проте сподівання не так марні, як затяжні. Особливо це відчувається у південно-східних регіонах, де створені всі умови для антиукраїнських сепаратистських проявів з боку януковичівсько-вітренківського електорату та штучного культивування у народу політичної недовіри до нової демократичної влади.

Поряд з тим, із втратою політико-ідеологічних важелів єдиної, офіційно правлячої кланово-космополітичної Партії Регіонів та її двійнички СДПУ(о), вперше на 14-му році державної незалежності України виникла реальна можливість міжпартійної конкуренції в боротьбі за керівну роль в політичному та економічному житті українського суспільства.

Як наслідок, у сподіваннях знайти підтримку у своїх намірах змінити на краще своє життя при новій владі, до Краматорської міської організації Української Народної Партії останнім часом звертаються багато громадян міста, в усній та письмовій формі, зі скаргами на протиправні дії з боку окремих керівників підприємств та сфери обслуговування і про бездіяльність, а то й пряме потурання винуватцям людських бід з боку керівників місцевої влади.

При цьому люди часто, як було це за режиму Кучми – Медведчука – Януковича, бояться назвати своє прізвище, місце роботи та адресу проживання. Синдром страху за можливі наслідки для їхніх дітей та родини глибоко засів у людських душах.

Різке безпричинне підвищення цін на найважливіші продукти харчування на ринках міста, підвищення цін за проїзд в громадському транспорті та “бізнесових маршрутках”, наміри місцевої влади значно підвищити оплату за комунальні послуги без суттєвого реформування системи комунального обслуговування (дарма, що Краматорськ на всю Україну прогримів як зачинатель та основоположник створення так званих “об`єднань співвласників багатоквартирних будинків” (ОСББ), а створена владою так звана “Служба єдиного замовника” (СЄЗ) є не чим іншим, як малоприбутковою штучною надбудовою над найбіднішим житлово-комунальним сектором-базисом), повне нехтування органами місцевого самоврядування інтересами та конституційними правами громадян породжують у людей недовіру до існуючої влади, аж до підозри її в економічному та політичному саботажі.

У такій ситуації Краматорська міська організація Української Народної Партії буде намагатись і надалі реагувати на звернення громадян і в обсязі своїх прав та можливостей впливати на перебіг подій у місті та регіоні.

Нас також насторожує бездіяльність влади у кадровій політиці. Замість службового розслідування та порушення кримінальних справ проти окремих осіб, котрі своїми протиправними діями скомпрометували себе під час президентських виборів 2004 року, влада або нічого не робить, або захищає цих людей, посилаючись на їх конституційні права. В той же час влада забуває, що нова Конституція незалежної України не захищає політичних хуліганів від заслуженого покарання.

У Донецькому консервативно-космополітичному регіоні, крім президентського призначення нового голови облдержадміністрації, жодних кадрових змін не відбулося. Навпаки, прихильники старого корумпованого режиму, керівники обласної та районних держадміністрацій, керівники районних та міських виконкомів вдаються до старих методів підбору та розстановки кадрів.

Для проштовхування “своїх людей” на високі державні посади в області використовується старий сумнозвісний метод колективного “одобрямса”. Але тепер це робиться не з волі компартійних босів при широкому обговоренні в “трудових колективах”, а від імені віртуальних керівників віртуальних політичних партій та громадських організацій. Йдуть по колу до керівників таких “патріотичних партій” з “випискою із протоколу” і, переконавши їх, що певна нікому не відома політично “нейтральна” особа найкраще підходить на високе крісло посадовця, отримують так потрібний для нової президентської команди підпис.

Хто не бажає підписати такий “документ”, знов залишиться за бортом своїх інтересів.

На підставі вищенаведеного вимагаємо:

1. Згідно із виданим дорученням Президента України Віктора Ющенка створити при Краматорському міськвиконкомі громадську приймальню Президента України.

До роботи громадської приймальні Президента України залучити представників Краматорської міської організації Української Народної Партії та представників інших політичних партій національно-демократичного спрямування.

2. Періодично у засобах масової інформації висвітлювати результати роботи громадської приймальні Президента України.

3. Створити при міськвиконкомі громадську кадрову комісію із ротації кадрів та добору представників на керівні посади в місцевих органах виконавчої влади.

До складу громадської кадрової комісії ввести представників Краматорської міської організації Української Народної Партії та представників інших національно-демократичних політичних партій.

4. Періодично у засобах масової інформації висвітлювати результати роботи громадської кадрової комісії.

5. До створеної при міськвиконкомі громадської ради ввести представників Краматорської міської організації Української Народної Партії та представників інших національно-демократичних партій.

6. Організувати та провести переатестацію всього кадрового складу держслужбовців міськвиконкому.

7. Оприлюднити через ЗМІ результати приватизації комунальної та державної власності, котра знаходилась на балансі відповідних комунальних та державних підприємств.

8. Оголосити:
– прізвища власників;
– як використовуються об`єкти приватизації;
– ціну, за яку приватизовано об`єкт приватизації.

9. До роботи у громадській раді залучити незалежних громадських аудиторів, незалежні аудиторські фірми з метою перевірки виконання доходної та витратної частини міського бюджету. Відшукати кошти для проведення таких періодичних перевірок.

10. Створити при громадській раді комісію з контролю за цінами на товари і послуги у місті Краматорську.

Голова Краматорської міської організації
Української Народної Партії В. Новоринський
В.Новоринський
Коментарі читачів
  • Украина Алексей 30 березня 2005   11:48

    молодцы так держать , давно пора их менять, прикрывают своих и занимаются укрывательством , как были в городе патрули с киева так все приемки сами позакрывались, а как уехали тут как тут снова металлолом к ним тянут сколько можно мер !!!!

  • Украина Артемовск 28 березня 2005   18:29

    Я украинский, к сожалению, знаю не здорово, как смогла, так и прочитала, главное поняла весь смысл. Все написано правильно, чувствуется- от души, писал патриот Украины. Молю бога, чтобы поскорее и как можно безболезненно старая власть уступила свои тепленькие места тем, кто будет служить людям честно и преданно.

  • Россия Михайло 28 березня 2005   01:32

    Знову революция? набридло вже!

  • Украина ЕЛЕНА 27 березня 2005   21:13

    Полностью поддерживаем господина Новоринского В.
    А так-же присоединяемся к его мнению.Обязательно вступим в ряды Вашей партии.Будем поддерживать идеи УНП везде.А так-же нашего президента В.ющенко.С уважением, в моём лице , предприниматели города Краматорска.

Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: