3 апреля 2005   11:14   1517

Віктор Ющенко глибоко сумує з приводу смерті Папи Римського Іоанна Павла ІІ і висловлює щирі співчуття усім віруючим

Віктор Ющенко глибоко сумує з приводу смерті Папи Римського Іоанна Павла ІІ і висловлює щирі співчуття усім віруючим. Глава української держави надіслав листа зі співчуттями його преосвященству кардиналу Йозефу Рацінгеру, Декану Колегії Кардиналів.

«Трагічна звістка про завершення земного життя Папи Римського Іоанна Павла ІІ наповнила невимовним сумом серця українців, які молили за його здоров’я», – йдеться в листі Президента.

«У пам’яті громадян України, православних і католиків, віруючих інших конфесій, усіх, хто поділяє християнські цінності, назавжди залишиться світлий образ святійшого Отця.

Симпатії і щира любов його святості до мого народу, повага до нашої європейської історії та культури завжди знаходили глибоку вдячність українців, які гордяться кровною близькістю з Великою Людиною – символом добра, миру, справедливості і любові до ближнього.

В особі Іоанна Павла ІІ ми втратили громадянина планетарного масштабу, який усе своє життя поклав на вівтар людства і Церкви Христової, чим заслужив Ласки Всевишнього і шану усього світу. Український народ схиляє голову перед його величним подвигом», – такими словами закінчується лист глави держави.
"Персональний сайт Віктора Ющенка"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: