24 февраля 2008   13:51   1857

Кличко відібрав у Росії чемпіонський титул

Кличко відібрав у Росії чемпіонський титул
Українець Володимир Кличко в об`єднавчому поєдинку за титул чемпіона світу у надважкій вазі за версіями IBF/IBO та WBO за очками переміг росіянина Султана Ібрагімова. У бої, який проходив в Нью-Йорку в "Медісон Сквер Гарден", Кличко мав перевагу протягом усіх 12 раундів і виграв за очками. Усі три судді віддали перемогу українцю: 119:110, 118:110. 117:111.

Уперше, за останні 8 років, у надважкому дивізіоні відбувся об`єднавчий бій і переможцем у ньому виявився українець. В останній тиждень перед самим поєдинком Ібрагімов заявляв, що бій протриває не більше 8 раундів, тим самим натякаючи, що він переможе Кличка-молодшого нокаутом. Утім таким прогнозам росіянина українець не дав здійснитися.

Кличко виграв, висловлюючись футбольним терміном, в одні ворота. З 12 раундів двобою нічийним можна назвати лише перший, коли Кличко пристрілювався.

Із перших раундів Володимир притримувався своєї тактики в останніх 4-5 поєдинках на рингу під керівництвом Стюрда. Українець не йшов в обмін ударами, тримав Ібрагімова на дистанції, збиваючи лівою його атакуючі пориви і лівим джебом набираючи очки.


Усе, що міг зробити Ібрагімов в цьому поєдинку, він зробив - це не програти нокаутом. Більш того, дагестанець жодного разу не побував в нокдауні.

Лише в 4 раунді Володимир запустив у справу свій правий джеб, діставши Ібрагімова двійкою.

У перерві перед початком раунду Віталій Кличко, який перебував у куту молодшого брата, вислухавши поради Стюарда до Володимира, радить йому більше бити правою і більше затискати суперника до канатів.

У 6 раунді Ібрагімов одного разу дістає Кличка своїм лівим крюком. Більше зробити Султану українець не дає зробити. Після зближення Володя вдало користується клінчем.


Глядачам такий бій, зрозуміло, не подобається, але Кличко молодший не звертає уваги на поодинокий свист і продовжує свою справу.

У сьомому раунду Ібрагімов пропускає два сильних удари правою, але на його обличчі, це аж ніяк не відображається. Росіянин намагається, щось протиставити в цьому програшному для себе поєдинку, але всі його удари ідуть в захист українця чи повз ціль.

У 8 раунді Ібрагімов падає, але не від удару, а через втрату концентрації. В останні 8 секунд поєдинку Володимир міг вирішити долю двобою, коли після його удару правою росіянин здавалося "поплив", але Кличко не пішов на добивання, уникаючи зближення із суперником, котрий на цій дистанції дуже небезпечний.

Наступний раунд проходить знову за переваги українця і після трьох поспіль ударів Ібрагімов, здавалося, мав упасти, але вистояв, лише присівши, притримуючись за канати.

У завершальних трьох раундах позначилася втома боксерів. На початку 10 раунду Ібрагімов піднирює під Кличка і обидва падають на підлогу рингу, розбавивши бокс боротьбою.


Наприкінці 10 раунду Кличко двічі влучає в росіянина. Спочатку правою знизу, а потім лівим джебом й Ібрагімова рятує лише гонг.

11 та 12 раунди Кличко проводить вже майже в ранзі переможця. Спроби Ібрагімова зблизитися чи вдарити, розбиваються об захист українця та його клінч.

Після завершення 12 раундів мало хто в залі "Медісон Сквер Гарден" сумнівався в тому, хто цього вечора став переможцем. Володимир Кличко за 11 років своєї кар`єри на професіональному ринзі втілив у життя свою мрію - об`єднавши три чемпіонські титули. Тепер справа за його братом Віталієм.

Для Володимира Кличка ця перемога стала 50-ою (44 нокаутом) на професіональному ринзі.
Кличко - Ібрагімов: коментарі боксерів після бою

Володимир Кличко і Султан Ібрагімов прокоментували результати об`єднавчого бою по за титул чемпіона світу за версіями IBF/IBO та WBO, який за очками виграв українець.

"Я радий, що тепер володію трьома чемпіонськими поясами. Я дуже хотів знову повернути пояс WBO, адже саме за цією версією я вперше в кар'єрі став чемпіоном багато років тому. Сьогоднішній двобій був дуже складним, оскільки Султан діяв дуже обережно. Однак рахунок говорить сам за себе, - цитує Кличка агентство АР.

Колишній чемпіон світу за версією WBO Султан Ібрагімов визнав закономірність перемоги українця.

"Думаю, Володимир сьогодні був набагато швидше, ніж у своїх останніх боях. Мій план полягав у тому, щоб постійно рвати дистанцію й активно працювати в ближньому бої, але це було складно. Він дуже добре тримав дистанцію. У плані ударів він не показав нічого, крім джеба. Я взагалі не відчув його ударів на собі, але при цьому визнаю, що суперник був сильніше", - Ібрагімов.
"Champion"
Комментарии читателей
  • Россия *** 26 февраля 2008   11:19

    а мне лично бой не понравилсО :(
    все ТРИ (!!!) удара показаны на прилепленых фотках. И это за 12 раундов! Хотя, в принципе, Ибрагимов должен был быть поактивнее, он-то всё-таки защищал титул.

  • Украина Владимир 25 февраля 2008   15:35

    Это несомненно большая победа для всех любителей бокса и наших боксёров. Вот с кого надо брать пример, так это с нашего Владимира, который кроме таланта боксёра и настоящего бойца, ещё отличается умом и сообразительностью. Я лично счастлив что в Украине есть люди которыми можно гордиться к идеалам которых можно стремиться. Вот и старший Кличко намного больше пользы бы принёс вернувшись на ринг, а не занимаясь пустомелием и на глазах у его бывших поклонников превращаясь в мерзкого политикана. Что касается Владимира это не последняя большая победа на ринге. С нетерпением жду следующего боя объединяющего оставшиеся пояса!

Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...