11 апреля 2005   11:28   1524

Президент України Віктор Ющенко прибув з офіційним візитом до Польщі

Президент України Віктор Ющенко прибув із дводенним офіційним візитом до Польщі.

У ході візиту Віктор Ющенко проведе зустріч з Президентом Польщі Олександром Кваснєвським у форматі «віч-на-віч» та у розширеному колі. За результатами зустрічі буде підписано Угоду між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Польща про академічне визнання документів про освіту та рівноцінність ступенів, а також Угоду між Кабінетом міністрів України та Урядом республіки Польща про співробітництво у сфері інформатизації.

Глава української держави також зустрінеться з прем’єр-міністром М.Белькою та спікером сейму В.Цімошевичем. У Варшавському університеті Віктор Ющенко прочитає лекцію та зустрінеться зі студентами.

12 квітня Президент перебуватиме у Підкарпатському воєводстві, зокрема у Перемишлі та Млинах. Там він візьме участь в офіційному відкритті Каплиці-пантеону над могилою Михайла Вербицького та зустрінеться з українською громадою.

Головною подією візиту стане відкриття Року України в Польщі.

Віктора Ющенка у поїздці супроводжує дружина – пані Катерина Ющенко. До складу делегації входять Міністр закордонних справ Борис Тарасюк, Перший помічник Президента Олександр Третьяков, Міністр культури Оксана Білозір, Міністр освіти Святослав Ніколаєнко, Міністр транспорту Євген Червоненко.
"Персональний сайт Віктора Ющенка"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: