17 апреля 2005   13:37   1334

Президент України заявляє, що перенесення візиту Юлії Тимошенко до Росії спричинене технічними питаннями

Президент України заявляє, що перенесення візиту Юлії Тимошенко до Росії спричинене технічними питаннями всередині країни і відкидає "легенди, якими обростає ця історія".

"Це технічні обставини, ми на них відреагували, перенесли візит, попрацюємо ще якийсь час над підготовкою наступного візиту. Він відбудеться - без жодних сумнівів", - сказав сьогодні глава держави у інтерв'ю журналістам у столичному парку Слави.

Віктор Ющенко зазначив, що схожі ситуації, коли візити політиків переносяться, трапляються у світі доволі часто, бо "всередині країни іноді бувають моменти, на які слід звернути особливу увагу".

Оцінюючи відносини з Росією, Президент наголосив, що вони мають постійно поліпшуватися і бути "чесними, публічними та результативними".

Коментуючи запитання про можливість відставки прем'єр-міністра, Президент укотре зазначив, що ці чутки безпідставні. "Мені соромно чути легенди, якими обростає ця історія. Я не хочу продовжувати ряд цих дурниць. Це вже за межами здорових тем", - сказав він.
"Прес-служба Президента України Віктора Ющенка"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.