22 июня 2004   11:54   1589

Слов'янські авіамоделісти одні з найкращих в Україні

З 11 по 14 червня на київському стадіоні Чайка пройшов чемпіонат України з авіамодельного спорту в якому взяли участь близько 20 команд з різних куточків України.

Слов'янськ представляла команда з 16 чоловік. За підсумками чемпіонату слов'янець Артем Ковез у особистому заліку зайняв 1 місце, а Сергій Куденін та Роман Гусейнов зайняли 3 міста.

Завдяки цьому слов'янська команда вийшла на 3 місце в загальному заліку, пропустивши вперед команди Києва та Харкова.

Як розповів переможець чемпіонату Артем Ковез він займається моделюванням вже понад 5 років. За цей час він багато чому навчився, оскільки створення моделі потребує багато навичок.Над моделлю, з якою він здобув перемогу він працював понад рік.

За словами керівника кружка авіамоделювання міського будинку юних техніків Павла Лобова, зараз авіамоделюванням у Слов'янську в трьох кружках займається понад сто осіб. В переважній більшості це хлопці. За словами Павла Лобова всі вони освоюють авіамоделювання з перших кроків, та головною проблемою розвитку авіамоделювання в Слов'янську є те, що міський відділ освіти не може забезпечити постійне енергопостачання будинку юних техніків. Напередодні чемпіонату будинок був відключений від світла на 2 місяці. Тож підготуватися до чемпіонату вдалося лише завдяки наявності ще однієї бази.
"Русское радио - Краматорск"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Loading...