3 мая 2005   11:00   1342

Віктор Ющенко висловив упевненість у єдності "тріумвірату Ющенко-Тимошенко-Литвин"

Сьогодні, 3 травня, минає сто днів з дня інавгурації Президента України Віктора Ющенка. Президент України позитивно оцінив перші сто днів роботи нової влади. Про це він заявив у ексклюзивному інтерв'ю УТ-1, підбиваючи підсумки роботи його команди за цей час, повідомляє "Прес-служба Президента України Віктора Ющенка".

"Ми не зрадили жодного гасла Майдану. Я можу сьогодні вийти до будь-якої частини суспільства - до ветерана, до дитини, до будь-кого - і сказати, що ми працювали для Вас", - підкреслив Президент.

Важливими завданнями на ці сто днів, які ставила перед собою його команда, за словами Віктора Ющенка, було визначитися із головними пріоритетами роботи на 2005 рік, а також сформувати команду у центрі і на місцях. Глава держави підкреслив, що основним напрямком роботи нова влада вважає боротьбу з бідністю в Україні. Коментуючи роботу своєї команди, Президент заявив, що цінуватиме "єдність і командну гру".

Віктор Ющенко у інтерв'ю також висловив упевненість у єдності "тріумвірату Ющенко-Тимошенко-Литвин". Він переконаний, що політичні сили Народний Союз "Наша Україна", БЮТ та Народна партія України підуть на вибори 2006 року єдиною командою.

Планується, що інтерв'ю Президента України вийде у проекті "100 днів після Майдану" на каналі УТ-1 4 травня о 19.30.
"Kramatorsk.INFO"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.