6 мая 2005   13:13   1328

Президент привітав народ України з 60-річчям Великої Перемоги

Дорогий український народе! Шановні ветерани! Друзі мої!

Вітаю вас з 60 річчям Перемоги - нашим великим всенародним святом.

Це день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках билися проти ворога. Це день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни. Це день скорботи і печалі, коли нам болить серце при згадці про ціну, яку Україна заплатила за Перемогу.

Війна не оминула жодну українську родину. У кожному домі живе пам'ять про близьких і рідних, які загинули на тій війні чи зазнали тяжких мук у той безжалісний час. Сьогодні ми всі згадуємо про них.

Ми з дружиною у родинному колі поминаємо наших батьків, Андрія Андрійовича Ющенка і Михайла Андрійовича Чумаченка, яким випало бути і солдатами, і в'язнями концтаборів. Ми згадуємо про долю наших матерів, яким довелося пройти через воєнні біди. Таких, як вони, були мільйони. З їх героїзму і терпіння склався безсмертний подвиг усього українського народу.

Ми горді тим, що наш народ вийшов переможцем з тієї страшної війни. Я хочу, щоб ми завжди пам'ятали, що народ переміг не лише силою зброї, а й силою духу. Це була перемога милосердя над ненавистю, єдності - над розбратом, добра - над злом. Своїм життям наші батьки дали великий приклад усім нам.

Наш обов'язок - бути гідними їх подвигу. Сьогодні у всьому світі ветерани простягають один одному руки. У всіх було одне життя і всі рівні перед Богом. Вірю - нинішні урочистості стануть новим кроком в усвідомленні нашої історії, в об'єднанні української нації.

Честь і слава вам, дорогі ветерани! Многая вам і благая літа!

Хочу запевнити - ми зробимо все, щоб підтримати вас, щоб ваші подвиги стали прикладом для прийдешніх поколінь.

Вічна пам'ять героям-переможцям! Нехай вічно живе вільна і незалежна Україна! Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі! Слава Господу Богу, слава вам і слава Україні!
"Прес-служба Президента України Віктора Ющенка"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: