7 мая 2005   15:48   1679

Порушено кримінальні справі відносно колишнього начальника львівської міліції, посадовців "Укрзалізниці" та ДП "Укртрансгаз"

На Львівщині прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, відносно колишнього начальника УМВС України у Львівській області Сала, повідомляє "ДЗГ МВС України".

Він звинувачується в тому, що в минулому році, зловживаючи службовим становищем, підписав акти про виконання будівельно-ремонтних робіт у приміщеннях зазначеного УМВС (фактично роботи не проводилися) на загальну суму понад 432 тис. грн, які були витрачені на будівництво приватних будинків у Сколівському районі згаданої області.

На Львівщині порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень) КК України відносно посадових осіб Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця".

Вони перерахували 9,8 млн грн відкритому акціонерному товариству "Миколаївська малотоннажна верф" за будівництво моторної яхти для пансіонату "Львівська залізниця", чим завдали збитки державі на зазначену суму.

У місті Києві викрито посадових осіб державної компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", які минулого року, зловживаючи службовим становищем, без проведення відповідного тендеру, уклали договір з державною компанією "Укрнафтогазкомплект" на придбання обладнання для управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" на суму 22,5 млн грн й перерахували останньому зазначені кошти.

У подальшому компанією "Укрнафтогазкомплект" через ряд фіктивних приватних підприємств-посередників було поставлено обладнання загальною вартістю 4,7 млн грн, а різницю привласнено. Таким чином державі завдано збитки на суму 17,8 млн гривень. Порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.205 (фіктивне підприємництво) та ч.3 ст.209 (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) КК України.
"Kramatorsk.INFO"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...