10 мая 2005   10:22   1832

Віктор Ющенко ввечері 9 травня привітав на Майдані Незалежності українську громаду з Днем Перемоги

Президент України Віктор Ющенко ввечері 9 травня привітав на Майдані Незалежності у Києві українську громаду з Днем Перемоги. "Я щасливий стояти на цьому історичному для України Майдані, де п'ять місяців тому відстоювались свобода і воля України", - сказав Президент.

Про це повідомляє "Прес-служба Президента України Віктора Ющенка".

"Я переконаний, що у 1941-1945 роках відбувалося змагання добра і зла. І, як завжди, перемогло добро. П'ять місяців тому на Майдані також відбувалася боротьба добра і зла. Ми перемогли тому, що були єдині", - підкреслив Президент.

Віктор Ющенко наголосив на важливості дня перемоги в історії України та запропонував оплесками привітати всіх ветеранів. "Спасибі їм за перемогу. Незалежно від того, з якими словами - "За Родину!" чи "За Батьківщину!" - вони йшли у бій, всі вони хотіли бачити свою землю вільними. Наша нація була єдиною, і ми отримали перемогу", - підкреслив Президент.

Віктор Ющенко зазначив, що сини та онуки переможців завжди будуть схиляти голову перед ветеранами. "Ми маємо берегти як зіницю ока пам'ять про це унікальне покоління. Слава кожному з вас і слава вільній, красивій Україні", - закликав громаду Президент.

По закінченні промови Президента відбувся святковий салют на честь ветеранів та Дня перемоги.

Разом з Віктором Ющенком на Майдані Незалежності були його дружина і донька, Державний секретар України Олександр Зінченко, мер Києва Олександр Омельченко.
"Kramatorsk.info"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...