17 мая 2005   19:05   1372

Управління СБУ в Сумській області виявило схему розкрадання 6 млн. грн. бюджетних коштів, призначених для АПК

Управлінням СБУ в Сумській області проведено ряд комплексних заходів, спрямованих на припинення протиправної діяльності, пов'язаної з розкраданням державного і колективного майна, привласненням фінансових коштів, нецільовим використанням бюджетних ресурсів у особливо великих розмірах.

На підставі документальних матеріалів оперативним підрозділом УСБУ за даними фактами порушено ряд кримінальних справ, матеріали яких направлено до прокуратури Сумської області, повідомляє "Прес-центр СБ України".

В рамках цих заходів встановлено факти проведення економічно необґрунтованих і збиткових операцій з боку колишніх посадових осіб Сумської обласної державної адміністрації та обласних галузевих управлінь і господарських об'єднань. Так, задокументовані численні порушення законодавчих та нормативних документів щодо інвестування сільгосптоваровиробників матеріально-технічними і грошовими ресурсами.

Зокрема, відстежено схеми незаконного перерахування 6 млн. грн. коштів державного бюджету Регіонального фонду підтримки розвитку АПК області з подальшим їх переказом на рахунки однієї з комерційних структур міста Суми, що не належить до сфери сільгоспвиробництва.

Таким чином, зазначені фінансові операції завдали збитків державному бюджету та економічним інтересам підприємств АПК області. Вказані факти так званого "прихованого кредитування" підтверджено та задокументовано Контрольно-ревізійним управлінням у Сумській області, за результатами перевірки якого визначено цілий ряд порушень чинного законодавства з боку керівництва управління АПК області, Регіонального фонду підтримки АПК, суб'єктів підприємництва, причетних до надання та використання зазначеної бюджетної позики.
"Kramatorsk.info"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...