24 мая 2005   11:40   2082

Открытые обращения коллектива сотрудников ТЦ «Белый лебедь»

Сегодня, 24.05.05 в 16.40 в апелляционном суде г. Киева будет рассмотрена апелляция на постановление Печерского районного суда о мере пресечения по отношению к главному бухгалтеру ОАО ТЦ «Белый лебедь», в качестве которой выбрано содержание под стражей.

Коллектив сотрудников ТЦ «Белый лебедь» сделал открытое обращение к Президенту Украины Виктору Ющенко, Генеральному прокурору Украины Святославу Пискуну, Министру внутренних дел Украины Юрию Луценко, спикеру Верховной Рады Украины Владимиру Литвину, а также к апелляционному суду г. Киева с просьбой сделать все возможное для замены меры пресечения для главбуха торгового центра, сообщает пресс-служба Донецкого областного совета.

Также коллектив заявляет о готовности поручиться за свою коллегу. Под обращениями стоят подписи 126 работников «Белого лебедя».

Напомним, что ранее в результате длительных допросов главный бухгалтер «Белого лебедя» получила инсульт и сотрясение мозга и долгое время находилась на лечении. Она была задержана сотрудниками милиции 14 мая по дороге в диагностический центр.

Тексты обращений приводим ниже:

Президенту України Ющенко Віктору Андрійовичу
01200, м. Київ, вул. Шовковична, 12.

Генеральному прокуру України Піскуну Святославу Михайловичу
01001, м. Київ, вул. Резника, 13/15.

Міністру внутрішніх справ України Луценко Юрію Віталійовичу
01024, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10

Голові Верховної Ради України Литвину Володимиру Михайловичу
01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5


21 травня 2005 р.

Колективу працівників Торгівельного центра «Білий лебідь»
83082, м. Донецьк, вул. Артема, 143

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Андрійовичу!
Шановні Святослав Михайлович, Юрій Віталійович, Володимир Михайлович ! Звертаємося до Вас як до Людей, Чоловіків, Батьків.

14 травня 2005р. по дорозі в діагностичний центр була затримана головний бухгалтер Торгівельного центра «Білий лебідь» Ігольнікова Ірина Станіславівна. Раніше, при перших допитах, Ігольнікова І.С. одержала інсульт і була тимчасово паралізована, після чого тривалий час перебувала на лікуванні в лікарні.

У цей час головний бухгалтер знаходиться під вартою у м. Києві. Суд продовжив її утримання під вартою, мотивуючи своє рішення тим, що вона може зникнути або вплинути на слідство. Яку погрозу суспільству може являти хвора, знівечена жінка, яка перенесла інсульт? Суд не врахував стан здоров'я Ігольніковой Ірини Станіславівни, що дотепер потребує стаціонарного лікування, не врахував те, що на втриманні в неї перебуває неповнолітній син, який лишився один, і стара мати.
Звертаємося до Вас, шановні, за захистом, просимо виявити людяність і жаль до жінки, до матері, у якої вдома залишилася дитина.

Сподіваємося на Вашу гуманність і милосердя. Ми всім колективом можемо поручитися за Ігольнікову Ірину Станіславівну. Ми вважаємо, що вона не являє загрози для суспільства й не намагалася ховатися від слідства. Просимо Вас прийняти всі можливі заходи по заміні їй запобіжного заходу на поруку нашого багаточисельного трудового колективу.

З повагою,
Колектив працівників
ВАТ «Торговий центр «Білий лебідь»


__________________________________

Апеляційному суду м. Києва
м. Київ, вул. Володимирська, 15.


Колективу працівників Торгівельного центра «Білий лебідь»
83082, м. Донецьк, вул. Артема, 143.

23 травня 2005 р.

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Суд !

Звертаємося до Вас з великою повагою та вірою у Вашу гуманність.

14 травня 2005р. по дорозі в діагностичний центр була затримана головний бухгалтер Торгівельного центра «Білий лебідь» Ігольнікова Ірина Станіславівна. Раніше, при перших допитах, Ігольнікова І.С. одержала інсульт і була тимчасово паралізована, після чого тривалий час перебувала на лікуванні в лікарні.

У цей час головний бухгалтер знаходиться під вартою у м. Києві. Печерський районний суд продовжив її утримання під вартою, мотивуючи своє рішення тим, що вона може зникнути або вплинути на слідство. Яку погрозу суспільству може являти хвора, знівечена жінка, яка перенесла інсульт? Суд не врахував стан здоров'я Ігольніковой Ірини Станіславівни, що дотепер потребує стаціонарного лікування, не врахував те, що на втриманні в неї перебуває неповнолітній син, який лишився один, і стара мати.

Звертаємося до Вас, за захистом, просимо виявити людяність і жаль до жінки, до матері, у якої вдома залишилася дитина.

Сподіваємося на Вашу гуманність і милосердя. Ми всім колективом можемо поручитися за Ігольнікову Ірину Станіславівну. Ми вважаємо, що вона не являє загрози для суспільства й не намагалася ховатися від слідства.

Просимо Вас замінити їй запобіжний захід на поруку нашого багаточисельного трудового колективу.

З повагою,
Колектив працівників
ВАТ «Торговий центр «Білий лебідь»
"Kramatorsk.info"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: