1 июня 2005   18:49   1552

Уголовное дело под кодовым названием «охотничьи домики мамы Нестора Шуфрича» передано в ГПУ

Пресс-служба прокурора Закарпатской области распространила следующую информацию:

Наприкінці березня цього року, мати Нестора Шуфрича Марія Петрівна отримала повістку від УМВС України в Закарпатській області з викликом на допит. Тоді народний депутат називав «цинічними та нелюдяними» дії правоохоронців. Однак увага правоохоронців до мами Нестора Івановича не була випадковою і пояснювалася тим, що саме на неї було зареєстровано велику кількість приватної власності нардепа.

Після проведення відповідні перевірки прокурори з’ясували, що у березні минулого року було створено фіктивне підприємство, метою якого було незаконне придбання об’єктів нерухомості Ужгородського держлісгоспу (адмінбудинку, будинків лісників, рекреаційного комплексу тощо ур. «Дубки» Ужгородського лісництва). А також мисливського будинку та мисливської вежі в Кам’янецькому лісництві та кордонного будинку в ур. «Великодобронська дача» загальною площею майже 970 кв.м., які перебували у власності держави.

Усе це майно засновниками ТзОВ «Кремінка» було безоплатно передано громадянці Марії Шуфрич внаслідок чого державним інтересам була заподіяна велика матеріальна шкода.

У березні цього року прокуратурою Закарпатської області за фактом незаконного заволодіння об’єктами нерухомості Ужгородського держлісгоспу шляхом зловживання службовим становищем та створення фіктивного підприємства порушено кримінальну справу за ознаками ст. 364 ч.2, ст.366 ч.2 та ст. 205 ч. 2 КК України.

Досудовим слідством також з’ясовано, що відповідно до закону України «Про оренду державного та комунального майна» ці об’єкти не могли бути об’єктами оренди і не підлягали приватизації взагалі. У зв”язку з цим прокуратурою області паралельно з розслідуванням справи заявлено цивільний позов про розірвання угоди, згідно з якою було продано загальнодержавне майно.

Наразі матеріали справи знаходяться на розслідуванні у Генеральній прокуратурі України.
"Обком"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: