29 июня 2004   17:47   1744

Студент зі Слов”янська отримав автомобіль від Донецької обласної ради

29 червня в Донецькому театрі опери і балету відбулась урочиста церемонія вручення дипломів і подарунків кращим випускникам вищих учбових закладів Донецької області.

Крім того, трьом найкращим випускникам голова обласної ради Борис Колєсніков вручив ключі від автомобілів ВАЗ 21-09. Одним з нагороджених автомобілем став випускник дефектологічного факультету Слов'янського державного педагогічного університету Тарас Мирошніченко. Він названий «кращім випускником вузу в гуманітарній сфері».

За словами Тараса Мирошніченко, для нього вручення автомобіля стало повною несподіванкою. Тарас Мірошниченко закінчив дефектологічний факультет Слов'янського державного педагогічного університету за спеціалізацією – корекціонний педагог і логопед. Однак найближчим часом він не збирається прощатись зі своїм вузом. Він планує продовжувати навчання в магістратурі. Як розповів Тарас Мірошниченко, найкращі випускники відбирались серед студентів 34 вузів області. 110 кращих випускників області приїхали до Донецька, де отримали дипломи та цінні подарунки від Донецької обласної ради.
"Русское радио - Краматорск"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: