3 июня 2005   15:57   1661

Каспаров ігноруватиме закони «путінського режиму»

Об'єднаний громадянський фронт, який створив Гаррі Каспаров, опублікував свій маніфест. Головне завдання, що його ставить перед собою ОГФ - "злам путінського режиму і його цілковитий демон­таж".

"У нашій країні править режим, що суперечить інтересам як Росії в цілому, так і практично всіх її гро­мадян. Виняток становлять тільки верхівка спецслужб і корумпований бюрократичний апарат, що викорис­товує державну машину в корисли­вих цілях. Цей режим послідовно йде до скасування інститутів демок­ратичного суспільства — виборів, вільних ЗМІ, незалежних судів", — мовиться у маніфесті.

Для досягнення поставленої мети Об'єднаний громадянський фронт має намір "використовувати усі за­соби, передбачені Конституцією РФ", однак автори документа засте­рігають за собою право ігнорувати ті законотворчі ініціативи російської влади, які, з їхнього погляду, "супе­речать букві і, головне, духу Консти­туції", та заздалегідь відмовляються визнати будь-які зміни, які "путінський режим спробує внести в Ос­новний Закон країни для консервації власної влади".

ОГФ закликає приєднатися до своїх акцій "усіх, кому дорога Росія", у тому числі всі російські партії та громадські організації.
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...