5 июня 2005   19:03   1326

Мороз наказав соціалістам, що знаходяться у владі, працювати на благо народу

“Тільки оперативне реагування наших представників у владних структурах на звернення людей забезпечить необхідну підтримку та авторитет соціалістів у владі, а відповідно і влади в цілому”. Таку думку висловив лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз на спільній зустрічі 4 червня з представниками СПУ у виконавчій владі. Під час зустрічі обговорювалися питання взаємодії СПУ та представників партії у міністерствах та регіональних державних структурах, зміцнення авторитету влади на основі спільної роботи.

Олександр Мороз наголосив, що всі члени Соціалістичної партії відповідають за подальшу перспективу України. “У нас в державі нова влада і соціалісти присутні в цій владі, тому ми всі несемо відповідальність за результати її роботи”.

Він закликав соціалістів реалізовувати ті завдання, які записані в програмі партії. “Треба, щоб присутні у виконавчій та законодавчій владі соціалісти працювали спільно, в одному руслі. І тільки тоді буде успіх, і тільки тоді буде позитивний результат”.

Для довідки:

Сьогодні представниками від СПУ у владних структурах є: три міністри, Голова Фонду Держмайна, два керівники облдержадміністрацій, 6 заступників голів облдержадміністрацій, 50 керівників райдержадміністрацій, 83 заступника голів райдержадміністрацій, керівники управлінь і відділів.

У лавах СПУ зареєстровано більше 103 тис членів партії.
"Майдан"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: