14 июня 2005   16:23   1372

Президент України Віктор Ющенко запропонував парламенту та уряду України підписати Меморандум про гарантії прав власності

Президент України Віктор Ющенко підтвердив готовність активізації приватизації в Україні, повідомляє "Офіційне інтернет-представництво Президента України".

Глава Української держави повідомив, що на підтвердження цього Україна готова запропонувати інвесторам перелік підприємств, серед яких «Укртелеком», Одеський припортовий завод, харківський «Турбоатом», миколаївське ВО «Заря», сєвєродонецький «Азот», «Луганськтепловоз» та інші. Про це він заявив під час зустрічі з представниками українських та чеських ділових кіл 14 червня у Києві.

Віктор Ющенко запропонував українському парламенту та уряду України підписати Меморандум про гарантії прав власності.«Як Глава держави я запропонував парламенту і уряду підписати Меморандум про гарантії прав власності. Цей документ дає повну відповідь української влади на питання про минуле і майбутнє української приватизації», – сказав В. Ющенко.

За словами Президента України, прийнявши цей документ, законодавча і виконавча влада продемонструють готовність виходити з того, що законодавство про приватизацію не має і не буде мати зворотної сили. «Ми готові у судовому порядку відновлювати права власності у разі порушення закону в процесі приватизації. При цьому держава заохочуватиме вирішення таких спорів шляхом укладання мирових угод і гарантує незалежність суду», – заявив Президент України.

Меморандум, за словами глави Української держави, визнає приватизацію як ключовий елемент створення сучасної економіки, спрямований на її активізацію, прозоре її здійснення на конкурентних засадах, з дотриманням прав і законних інтересів як інвесторів, так і суспільства.

Президент України висловив переконання, що підписання Меморандуму «зніме старі застереження багатьох інвесторів, у тому числі й Чеської Республіки».

Він також повідомив, що на найближчому засіданні РНБОУ буде прийнято масштабний план заходів, спрямованих на здобуття довіри як українських, так і іноземних інвесторів. «Ми демонструємо політичну волю всіма можливими заходами забезпечити інвестиційну складову розвитку економіки», – наголосив Віктор Ющенко.
"Kramatorsk.info"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.