22 червня 2005   15:44   1774

Ющенко і Тимошенко загрожують нацбезпеці Росії

Лідер КПРФ Геннадій Зюганов назвав дії нинішнього керівництва України по зближенню з НАТО такими, що становлять пряму загрозу національної безпеки Росії.

"Спроби нового керівництва України затягти цю держава в НАТО становлять пряму загрозу національної безпеки Росії", - заявив Зюганов у середу "Інтерфаксу".

Він також підкреслив, що в Україні наростає соціальне невдоволення політикою керівництва країни.

"Ситуація на Україні усе більше загострюється - йдуть масові звільнення посадових осіб, що працювали ще при колишньому президенті Леоніді Кучмі. Усе це викликає невдоволення народу", - сказав лідер російських комуністів.

Він повідомив, що має намір взяти участь у роботі з'їзду Компартії України, що відбудеться 25-26 червня в Києві і на якому буде вироблена стратегія дій комуністів.

Зюганов відзначив, що також має намір взяти участь у запланованому на 1-3 липня в Мінську з'їзді слов'янських народів.

"Я маю намір виступити тут і сказати про наші претензії щодо того, як недостатньо швидко і ємко розвивається Союзна держава Росії і Білорусії, а також заявити про нашу позицію по питанню взаємодії слов'янських народів", - сказав лідер КПРФ.
"Украинская правда"
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: